Wishlist | What to Buy? #7

Zoals jullie wel weten deel ik elke 28e van de maand de boeken die in de daaropvolgende maand uitkomen! wishlistDit zijn altijd boeken die ook hoog op mijn lijstje staan maar vaak staat er meer op mijn lijstje dan dat ik kopen kan! Daarom deze dinsdag weer een What to Buy?

In deze posts plaats ik steeds een paar boeken die op mijn lijstjes stonden maar nog niet in mijn privé bieb staan!

Zo kunnen jullie me wellicht een handje in de juiste richting helpen 😉 want welk van deze boeken mag ik echt niet missen?

4 x | What to Buy

Donkerblauwe woorden

In de tweedehandsboekwinkel van Henry’s vader staat een kast met boeken waarin klanten mogen schrijven. In deze kast laat Rachel een liefdesbrief achter voor hem, vlak voordat ze gaat verhuizen. Hij beantwoordt haar brief niet. Jaren later keert Rachel terug naar de boekwinkel. Krijgen Rachel en Henry een tweede kans?

En op 30 mei verschijnt er nog een juweeltje bij deze uitgever!

Een nieuw ya serie waar ik ontzettend benieuwd naar ben!

De Royals 1 – Het meisje van de straat

‘Verleiding’ is het eerste deel in de youngadultserie De Royals van Erin Watt.
De 17-jarige Ella is een echte overlever: met dubieuze baantjes -stripteasedanseres – knoopt ze sinds haar moeders overlijden de eindjes aan elkaar. Ella is vastbesloten haar leven op orde te krijgen.
Dan verschijnt Callum, de puissant rijke vader van 5 onweerstaanbare zoons. Ook Callum is vastbesloten: hij wil Ella uit haar armoede verlossen.
Ella besluit op Callums landgoed in te trekken, waar haar een gemengde ontvangst wacht: haat en liefde wisselen elkaar af. Krijgt Ella haar leven ooit op orde?

The Hate U Give

Starr Carters beste vriend Khalil wordt doodgeschoten door een politieagent. Khalil had geen wapen op zak maar was ‘vermoedelijk’ een drugsdealer. Verslagen door emoties probeert Starr zichzelf te herpakken in een samenleving vol ongelijkheid. De armoedige buurt waarin ze woont geeft een groot contrast met de school waar ze elke dag naartoe gaat. Overleven in deze twee werelden wordt steeds lastiger en de waarheid spreken krijgt een hoge prijs.

Al het moois is niet verloren

De 17-jarige Ingrid, dochter van de beroemde operazangeres Margot-Sophie, heeft een grote droom: ze wil dolgraag een prestigieuze zangopleiding volgen. Om dat te bereiken moet ze een deal maken met haar moeder. Margot-Sophie laat haar alleen gaan als ze eerst in haar eentje drie weken op een natuurkamp gaat. Ingrid is bepaald geen nature girl, maar hoe erg kan het zijn om een paar weken bij een kampvuur te zitten en nieuwe vrienden te maken? En bovendien is het een goede afleiding van Isaac, de jongen die ze net gedumpt heeft. Maar dat valt allemaal behoorlijk tegen. Het kamp lijkt meer op een bootcamp-achtig survivalprogramma en ze komt terecht in een groepje getroebleerde jongeren die elk hun eigen problemen hebben. Ingrid begrijpt niet hoe ze daarin is beland, maar ze heeft een belofte gedaan aan haar moeder en is vastbesloten om vol te houden. Zelfs als dat betekent dat ze onder ogen moet zien dat ze minstens zo getroebleerd is als de mensen om haar heen – of misschien wel meer.

Een prachtig, meeslepend verhaal dat je niet loslaat tot je het uit hebt. Voor fans van Jandy Nelson, Rainbow Rowell en Jennifer Niven.

What to Buy | Jullie mening

Ik hoor dus graag van jou welk boek ik echt niet mag missen en waarom? Een soort omgekeerde wereld dus 😉 ik vraag nu van jullie om mij over te halen om een boek te kiezen van deze vier boeken!

Ik ben heel benieuwd!

Bewaren

2 reacties

  1. Do schreef:

    The Hate U Give is echt een heel goed boek, zeker de moeite waard 🙂
    Do onlangs geplaatst…#BBBookstagram Augustus 2017My Profile

  2. Ik heb het nog niet gelezen maar ik hoor echt overal hoe goed The Hate U Give is dus die zou ik eerst kiezen dan!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

%d bloggers liken dit: