Mini Recensie | Zijn traktatie

Mini Recensie | Zijn traktatie

Deel 3 van de Verboden vruchten-serie Een heerlijke serie vol hilarische situaties en steamy scènes Voor de fans van Jennifer Probst en Audrey Carlan Als Emily’s nieuwe baas het kantoor binnenstapt, kan ze haar ogen […]

Goodreads 2019

Goodreads 2019

In 2017 las ik 103/100 boeken. 2018 119/75  en dit jaar heb ik de challenge op 75 gezet! Op deze pagina kun je zien welke boeken ik dit jaar allemaal las! Door op de cover te […]

Bookhaul 2020 ♥ Januari

Bookhaul 2020 ♥ Januari

Er kwamen 2 nieuwe verhalen mijn Wonderland binnen Januari 2020! Nieuwsgierig naar welke dat waren en hoeveel ik las? Kijk gauw verder! Aantal keer gelezen sinds publicatie (m.i.v. 11/5/21): 182