Plankenkoorts, Tamara Haagmans

Plankenkoorts, Tamara Haagmans

Plankenkoorts is de nieuwe heerlijke feelgoodroman van Tamara Haagmans, bekend van De mooiste dag van je leven. Voor de liefhebbers van Lisette Jonkman en Jackie van Laren. Mara werkt bij het familiebedrijf van haar opa en oma: een winkel met tweedehands boeken, bladmuziek en theaterstukken. Op een dag komen er […]

Recensie | Sprong in het diepe, Tamara Haagmans

Recensie | Sprong in het diepe, Tamara Haagmans

Tessa heeft geen leuk jaar achter de rug. Ze verliest haar baanén haar vriend op hetzelfde moment. Als haar moeder haareen vakantie geeft omdat ze zelf niet kan gaan, neemt Tessadie na enig twijfelen aan. Alleen… Ze zit op een golfresort inDuitsland, en het is november. Alle winkels en restaurants […]

Recensie | Verblind door hem, Tamara Haagmans

Recensie | Verblind door hem, Tamara Haagmans

Sannes grote droom wordt werkelijkheid: haar boek wordt uitgegeven. Ze is dolenthousiast, tot ze Damian ontmoet, de redacteur met wie ze gaat samenwerken. Tussen hen loopt de spanning hoog op en niet alleen op seksueel gebied. Gelukkig kan Sanne rekenen op steun van haar beste vriend Dennis. Hij maakt er […]

Tell me Tuesday

Tell me Tuesday

Tell me Tuesday komt van La La in the Library en is een post waarin ik jullie vertel wat ik als laatst (Last) heb gelezen, wat ik nu (Now) aan het lezen ben en wat ik als volgende (Next) op mijn stapel ga lezen en waarom!

Book Haul | Juni 2020

Book Haul | Juni 2020

En toen was het eerste half jaar van 2020 voorbij! Ik hoop dat de tweede helft op alle fronten beter word! Kijk je mee naar wat ik las en nieuw binnen kreeg deze afgelopen maand?