Plankenkoorts, Tamara Haagmans

Plankenkoorts, Tamara Haagmans

Plankenkoorts is de nieuwe heerlijke feelgoodroman van Tamara Haagmans, bekend van De mooiste dag van je leven. Voor de liefhebbers van Lisette Jonkman en Jackie van Laren. Mara werkt bij het familiebedrijf van haar opa […]

Book Haul | Juli 2021

Book Haul | Juli 2021

Een ultiem dieptepunt in mijn lees statistieken…. Nog nooit eerder las ik zo weinig en dat heeft natuurlijk een reden! Maar goed, blij word ik er niet van wanneer ik dan een haul aan het […]

Book Haul | Mei & Juni 2021

Book Haul | Mei & Juni 2021

Ja, lekker op tijd wel he 😉 Maar ik wil hem toch nog even delen en er op hebben staan zodat de cijfertjes in ieder geval kloppen 🙂 Dus vandaag lees je welke boeken er […]

Tell me Tuesday | Week 29

Tell me Tuesday | Week 29

Tell me Tuesday komt van La La in the Library en is een post waarin ik jullie vertel wat ik als laatst heb gelezen, wat ik nu aan het lezen ben en wat ik als volgende op […]

Tell me Tuesday | Week 27

Tell me Tuesday | Week 27

Tell me Tuesday komt van La La in the Library en is een post waarin ik jullie vertel wat ik als laatst heb gelezen, wat ik nu aan het lezen ben en wat ik als volgende op […]

Nieuwe boeken in… | Juni 2021

Nieuwe boeken in… | Juni 2021

Gister schreef ik de nieuwe boeken in mei nog! Die maand is weggespoeld met al die regen denk ik! Voor nu hopen we maar op wat beter weer in juni want er komt zat moois […]

Book Haul | Juli 2020

Book Haul | Juli 2020

Wat een warmte mensen! Ik tik deze zeer late book haul op een te hete avond/nacht! Heel veel zinnigs als opening kan ik met mijn #meltedbrain niet bedenken dus kom maar gewoon gluren wat ik […]